Tomáš Turek

Od kdy lezu:
No asi v roce 2003 jsem zdárně prošel horoškolou, ale lézt jsem začal(umělá stěna,skály atd.)asi tak v roce 2005 po skončení hráčské kariéry florbalu s bráškovou přítelkyní Terezkou:)

Nejoblíbenější oblast:
Ze sportovek rozhodně celej Českej Kras a hlavně mramorové Srbsko. Začínal jsem tam, a tak mám k němu trochu citovej vztah. Jinak Jura je taky dobrá. Na písečku jsem začínal tento rok, a tak nemůžu moc hodnotit, ale asi nejradši mám Prachov.

Přelezy, kterých si nejvíce vážím:
Vážim si všech svých přelezů a na písečku dvojnásob....

Výstupy v horách:
No v horách žádné výstupy nemam a ani mě moc nelakají, i když jsem byl lézt v Dolomitech a vzpomínám na to. Byl to doživotní lezeckej zážitek a určitě bych se tam někdy rád vrátil.

Plány a cíle do budoucna:
Dostudovat, lézt, najít dobrou práci, lézt, založit spokojenou rodínu, lézt, mít pěkné stáří a stále lézt prostě mít dlouhej a spokojenej lezeckej život. Jinak bližší cíle na sportovkách a písečku lézt osmičky:)    

Práce nebo škola:
Jsem rentiér:) živí mě moje milovaná matička. Studuju inženýra na hnojárně přesně na technice a občas nějaká brigoška.....

Zájmy, koníčky:
Sport všeobecně(hlavně lezení, florbal rekreačně, lyžování, běh...), cestování, lenošení a pak přítelkyně když nějakou zrovna ten týden mám což je dost sporadická záležitost:(. Prosím osvojte si mě někdo:)....

Oblíbená kultura (hudba, knihy, film...):
Jsem kulturní analfabet, a tak slova divadlo, kniha mi nic neřikájí...snad to kino ještě jde a to převážne nenáročná zábava na moji šedou kůru mozkovou...

Životní motto, sdělení pro ostatní:
Kdo začal půl díla vykonal a vše co je v člověku krásné, je očima neviditelné. OZNÁMENÍ: Ještě jednou apeluju na dívčí populaci osvojte si mě sím:)....jsem malej, roztomilej a občas i hodnej..